תודה מיוחדת
הטמעת הטריילר באתר שלכם

העתיקו את הקוד הבא והדביקו אותו באתר שלכם


סגור חלון
      Bookmark and Share
תודה מיוחדת:
עיצוב: אריק הואנג אחרית תרגום: איטליה מילאן
סגור חלון

A Newer Version of Flash is needed to display content on this page.


Tribe of Heart Screening Room
  ENGLISH / ČESKY / ESPAÑOL (SUBTITULADA)  / ESPAÑOL (DOBLADA)  / HRVATSKI
עברית / РУССКИЙ / PORTUGUÊS / POLSKI / SLOVENIAN / SUOMALAINEN / SVENSKA / VIỆT
 
  בסרט התיעודי זוכה הפרסים "העד", אדי לאמה מסביר כיצד חשש מבעלי חיים והתרחק מהם רוב חייו, עד שאהבתו של גור חתולים פתחה את ליבו, ועודדה אותו להציל בעלי חיים נטושים ולהפיץ מסר של חמלה ברחובות ניו יורק. בהומור ובכנות, אדי מספר על שינוי המודעות המדהים שחווה. למידע נוסף, בקרו באתר הרשמי של הסרט בכתובת The Witness

 

   

 
           
           
           

Jenny Stein & James LaVeck
  המייסדים ויוצרי הסרטים של טרייב אוף הארט, ג'ני סטיין וג'יימס לה וק  

ברוכים הבאים לחדר הצפייה המקוון של הסרט "העד", מבית היוצר טרייב אוף הארט. אנו שמחים לחלוק עמכם את הסרט שנגע בלבבות רבים, ולספר לכם מעט על תהליך היצירה של הסרט ועל התגובות המפתיעות שזכינו להן מאנשים מרחבי העולם.

Audience לפני שהתחלנו את העבודה על הסרט העד בשנת 1998, עברנו סדרה של מפגשים ששינו את חיינו, עם אנשים מרקע רגיל, אשר נשמעו בצורה בלתי רגילה לקול מצפונם, ועשו את הדבר הנכון, גם כשהדבר הזה היה קשה במיוחד.

אנשים אלה אזרו אומץ להתמודד עם אמיתות קשות בנוגע לחלקם האישי בעוול הנגרם לאחרים. בצורה יוצאת דופן, הם הגיבו לטרגדיה לא בפחד, זעם או ביקורת, אלא ביצירתיות ובאי-אלימות. ראשית חוללו שינוי בחייהם, ולאחר מכן התמסרו ליצירת שינוי בחברה. במסעם, לא ניסו להיות מושלמים, אלא ניסו להיות יותר כנים, ויותר שלמים. המסע שלהם עסק בבחירה מודעת בכיוון חדש, ובעשיית צעדים קטנים מידי יום בכדי להיות בני אדם יותר מודעים, יותר רחומים, ויותר אמיצים.

El TestigoMarquee כיוצרי סרטים, רצינו לשתף אחרים בסיפורים רבי-עוצמה כאלה של שינוי אישי. לכן הקמנו ארגון ללא מטרות רווח בשם טרייב אוף הארט, במטרה ליצור סרטים העוסקים בתעוררות מצפונית. הסיפורים שרצינו לספר לא עסקו בגיבורים או באנשים מיוחדים, אלא במסע המיוחד שנועד להפוך אותנו לבני אדם טובים יותר, והגבורה שעשויה להתעורר בכל אדם המקשיב למצפונו ופותח את ליבו כלפי מי שזקוקים לכך יותר מכל.

Peaceable Kingdom כשהשלמנו את העבודה על "העד" בשנת 2000, הרגשנו טוב עם המסר של הסרט, אך לא ידענו לצפות את תגובת הקהל. הופתענו והתרגשנו כאשר "העד" זכה בפרס הסרט התיעודי הטוב ביותר בהקרנת הבכורה בפסטיבל סרטים. במהרה הפך הסרט למועדף בפסטיבלים, וזכה בתשעה פרסים נוספים כמו גם בתגובות נלהבות מהצופים ובעיתונות.

לאחר שהתרגשו מסיפורו המדהים של אדם אחד, אנשים מכל מקום ובכל גיל נרתמו לעזור לנו להביא את "העד" לקהל רחב יותר.למעשה, כל כך הרבה אנשים הציעו לעזור בכל כך הרבה דרכים, עד כי לעיתים קרובות לא הצלחנו לעמוד בקצב!

Girl and Ducks עד שנת 2002, אלפי אנשים רכשו עותקים של "העד" דרך האינטרנט בכדי לחלוק את הסרט עם המשפחה וחברים, ותוך כדי זאת, הסבו לסרט את תשומת ליבם של עיתונאים, שדרנים, אנשי ציבור ופוליטיקאים. צופים נלהבים ארגנו מאות הקרנות פומביות בקהילות שלהם, באולמות קולנוע מקומיים, בתי ספר, אוניברסיטאות, ספריות ומקומות פולחן. כך הגיע הסרט לקהלים ברחבי העולם, שחברו אלינו לתרגום הסרט לשפות רבות - מאמץ שנמשך גם בימים אלה, באמצעות חדר הצפייה המקוון.

ככל שגדלה תשומת הלב לה זכה הסרט, כך זכתה להכרה ההשפעה החיובית שהיתה לו על חיי רבים. הצעות מועילות ורעיונות יצירתיים רבים שהגיעו אלינו, עזרו לנו להשיג השפעה גדולה מתמיד. תרומות שקיבלנו עזרו לפתח תוכניות חינוכיות סביב הסרט, כמו גם לכסות את עלויות הפקת הסרט התיעודי הבא שלנו, "ממלכה שלווה".
world
מיותר לציין שחוויה זו שינתה לחלוטין את מהלך חיינו. למדנו שבעבודה משותפת למען מטרה גדולה וחשובה יותר מעצמנו, קל יותר לחולל שינוי, וגם הרבה יותר מתגמל מכפי שניתן היה לדמיין.

Shooting Footage במילים פשוטות, ראינו במו עינינו ששינוי של אדם אחד באמת יכול לשנות את העולם. ובעוד שהחברה האנושית לעיתים קרובות מוצפת ציניות, ניצול ואלימות, שינויים קטנים ופשוטים, אך חיוביים, שיבצעו אנשים רבים, יכולים להוליד גל עצום של התמרה ושינוי חיובי.

אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו למסע של גילוי-עצמי, ועזרה למי שזקוקים לה יותר מכל, אנושיים ולא-אנושיים כאחד. בדרך נלמד המון, נרכוש חברים חדשים, ונחלוק את הסיפוק שבעבודה ההכרחית הזו. ג'ני סטיין וג'יימס לה וק, יוצרי סרטים, מייסדי טרייב אוף הארט.

בבקשה שלחו לנו תגובות! אנו קוראים כל הערה, והידע שיש לכם לחלוק יעזור לנו לשפר את האתר ולפתח פרויקטים עתידיים. באופן תקופתי אנו בוחרים תגובות אשר להערכתנו יועילו לצופים אחרים, ומפרסמים אותן כאן. באפשרותכם לציין אלו תגובות אהבתם, מה שיאפשר לצופים אחרים למצוא במהירות את התגובות הכי מועילות.


ברוכים הבאים לקהילת טרייב אוף הארט!

רבים מאיתנו מודעים למשבר בו נמצא כדור הארץ, ומרגישים רצון עז לתרום את חלקנו לשיפור המצב. אך לעיתים קרובות, נקיטה בפעולה אפקטיבית נדמית כקשה או מסובכת מידי.

טרייב אוף הארט יצרו את הסרט "העד", כמו גם את חדר הצפייה המקוון הזה, על מנת להקל על יצירת השינויים החיוביים, שהחברה האנושית זקוקה להם בצורה כה נואשת. כל תנועה למען צדק, קטנה או גדולה ככל שתהיה, מתחילה בצעד בודד, החלטה לפעול למען אלה אשר פגיעים יותר מאיתנו. אדי, שמוצג בסרט, קיבל את ההחלטה הזו, וכך גם אתם יכולים. ברגע שתתחילו, ייתכן שתדהמו לגלות מה אתם מסוגלים להשיג, ועד כמה משמעותית פעולה כזו יכולה להיות.

בידי כל אחד מאיתנו הכח ליצירת שינוי מהפכני, אם רק נעשה את הצעד הראשון הזה. בטור שמצד שמאל מופיעות כמה אפשרויות לנקיטת פעולה מיידית, בעוד שלהלן מופיעות הזדמנויות להמשיך ולחקור נושאים הקשורים לרעיונות שעלו בסרט.ממלכה שלווה
המסע הביתה

הסרט התיעודי החדש של טרייב אוף הארט

Preview for Peaceable Kingdom
פקחו את העיניים... בטחו בלבכם...
צאו למסע...


לצפייה בסרט הקצר
להתחבר לחיים

על ידי Non-violence United
(אורך הסרטון: 12 דקות)

A Life Connected"כל אחת מהבחירות שביצענו בעבר, הובילה לעולם בו אנו חיים היום. כל אחת מהבחירות שנבצע מרגע זה והלאה, תוביל לעולם בו נחיה מחר. ישנה דרך ליצור עולם טוב יותר."למדו על המיתוס של
חלקאות בעלי חיים "הומנית"

נכון להיום, הן התעשיות המנצלות בעלי חיים והן חלק מהארגונים להגנה על בעלי חיים, מציגים תפיסה לפיה ניתן לנצל ולהרוג בעלי חיים באופן שעשוי להיקרא מכובד, רחום או הומני. אנו מאמינים ש"מיתוס ההומניות" מייצג שלא כהלכה את המציאות של ניצול בעלי חיים, ומטפח ייצוג חיובי של פעולות שאינן נעימות, אינן צודקות ואינן בנות-קיימא.Don't Buy The Myth

טרייב אוף הארט, יחד עם קהילה של חוואים לשעבר, מייסדי מקלט לבעלי חיים, מחנכים ואמנים, שותף למאמץ לתקן את הטעיית הציבור שהיא תוצאתו של מיתוס האנושיות. בפעילות זו, מטרתנו היא לעודד צורה של עבודה למען שינוי בחברה, אשר איננה מפחיתה מכבודם וערכם של בעלי חיים ובני אדם גם יחד.

ניתן ללמוד עוד בנושא הרחב הזה בכתובת הבאה: www.humanemyth.org בינתיים, הנה כמה מצגות מקדימות:

לצפייה "פרות שמחות: מאחורי המיתוס"

Happy Cows


לצפייה "ביצי חופש: מאחורי המיתוס"

Cage-Free eggs

כך ניתן ליצור שינויEmail Invitationהזמינו אנשים נוספים לצפות בסרט "העד"
אם לדעתכם צפייה בסרט היא חוויה כדאית, המליצו עליו לאנשים. פרסום הסרט מפה לאוזן הוא דרך ישירה, ולעיתים קרובות מספקת, לקידום שינוי חיובי. אם רבים מאיתנו יעבירו הלאה את המסר של הסרט, יחד נוכל ליצור גל שינוי ברחבי העולם! מערכת ההזמנות לצפייה שלנו עושה את זה לקל במיוחד. אז למה אתם מחכים? לחצו כאן

רכשו עותק של הסרט, והעבירו אותו בין חברים
Witness DVDלעיתים, קל יותר לגרום לאנשים לצפות בסרט אם מוסרים להם אותו באופן אישי, או אם מציעים לצפות בו יחד איתם. בשביל מצבים כאלה, אנו מזמינים אתכם לקנות די וי די ולהעביר אותו בין בני משפחה, חברים, שותפים לעבודה, תלמידים, מורים, עיתונאים, מנהיגים רוחניים, עובדי ספריות, נציגים נבחרים, או כל אדם אחר שלדעתכם כדאי שיצפה בסרט. אם ברצונכם לרכוש מספר עותקים שתוכלו לחלק, פרויקט "מתנה של חמלה" מציע הנחה של 50% על מארז של 10 עותקים.
למידע נוסף


הציגו את הטריילר לסרט באתר שלכם
תוכלו בקלות לחשוף קהלים נרחבים לסרט "העד", וכן לסרט החדש "ממלכה שלווה: המסע הביתה", על ידי הצגת הטריילרים לסרטים באתר, בלוג או דף הפייסבוק שלכם. אנשים רבים מספרים כי התרגשו מאוד אפילו מצפייה בטריילר. בדרך זו, תעזרו לאנשים רבים לגלות את חדר הצפייה המקוון, ותאפשרו להם לצפות בסרט המלא. תוכלו להיעזר בלינקים שלהלן:

הקוד להטמעת הטריילר לסרט "העד":


הקוד להטמעת הטריילר לסרט "ממלכה שלווה":

פרסמו את "העד" ברשתות חברתיות Social Networking
אם יש לכם בלוג, חשבון טוויטר, דף פייסבוק או מייספייס, וכל רשת חברתית אחרת, תוכלו לספר לאנשים על הסרט "העד" ועל חדר הצפייה המקוון. פשוט לחצו על הכפתור, לגישה קלה אל רשתות חברתיות שונות.

Bookmark and Share


פרסמו באנר אינטראקטיבי לסרט באתר שלכם

באמצעות הקוד הבא, תוכלו לפרסם באנר אינטראקטיבי לסרט "העד" בדף הפייסבוק, האתר או הבלוג שלכם. הבאנר כולל הקדמה, מידע בסיסי על הסרט, ואייטם חדשות המתעדכן אוטומטית. הבאנר מהנה ואינפורמיטיבי, ומאפשר לאין-ספור אנשים לגלות את חדר הצפייה המקוון.

הקוד להטמעת הבאנר:


לחצו כאן לקבלת גרסא מיוחדת של הקוד עבור פייסבוק

ערכו הקרנה
בסלון שלכם, תוכלו לערוך הקרנות פרטיות של "העד" לחברים ולמשפחה. הקרנות מעט יותר גדולות, הפתוחות לציבור, ניתן לערוך בספריות מקומיות, כיתות, מרכזי יוגה, מקומות פולחן ושאר מרכזים קהילתיים. הקרנות גדולות מאוד ניתן לערוך בבתי קולנוע עצמאיים, או באולמות באוניברסיטה. לא משנה מה גודל הקהל - צופה אחד או אלף - בפעילות כזו תעזרו לשנות חיים, וכך, לשנות את העולם. למידע נוסף


תמכו בטרייב אוף הארט

Tribe of Heart team
צוות טרייב אוף הארט בבכורה העולמית של ממלכה שלווה: המסע הביתה

בעזרת תרומות נוכל להמשיך בעבודתנו
כל תרומה עוזרת לנו להפיק סרטים נוספים כמו "העד" ו"ממלכה שלווה: המסע הביתה", וכן ליצור כלים חדשים, כמו חדר הצפייה המקוון, המאפשרים לכל אחד בכל מקום את היכולת לצפות בסרטים ולחלוק אותם עם אחרים. מטרתה של טרייב אוף הארט היא העצמת אנשים מרחבי העולם שיקדמו שינוי. אם ברצונכם לתמוך בחזון שלנו, אנא שקלו תרומה כספית.

Donate


הרשמה לניוזלטר והצטרפות לקבוצות שלנו בפייסבוק ובטוויטר

לקבלת חדשות ועדכונים תקופתיים על מאמצינו להפוך את הסרטים למובנים ונגישים לאנשים ברחבי העולם, הצטרפו לניוזלטר שלנו. בדרך זו תשמעו גם על סרטים ופרוייקטים אחרים של שלנו, כולל הסרט התיעודי החדש שלנו, ממלכה שלווה: המסע הביתה, שייצא בקרוב בדי וי די. כתובת הדוא"ל שלכם תישאר חסויה.

Twitter

תודה, ומחשבה אחרונה

כל מה שאנו עושים, מתאפשר באמצעות כוחה של קהילה. בעוד שעבודתנו משמעותה היא היחשפות לאמיתות כואבות רבות, משמעותה היא גם מציאת אנשים רבים, מכל תרבות ורקע, המבקשים לקחת אחריות על ההשפעה שיש לבחירותיהם על אחרים, והמתאמצים לחיות מבלי לפגוע ולנצל אף אחד. רבה עוצמתן של פעולות הננקטות בדאגה לשלומם ולרווחתם של אחרים, ואלו הן המתנות היפות ביותר שנוכל להעניק לעולם. תודה לכם.

 
צוות האתר קורא את כל הפניות, ומעריך מאוד את המשוב. למעשה, מרבית השיפורים בפרויקטים ובתוכניות שלנו, מתפתחים הודות להצעות ולתגובות מהקהילה. עם זאת, מכיוון שהצוות שלנו קטן, והפניות שמתקבלות רבות, אין באפשרותנו לענות לכל פניה. הדבר נכון במיוחד בתקופות עמוסות, למשל בעת עריכת סרט חדש. אך הפניות חשובות לנו באותה המידה! בבקשה, המשיכו להגיב, וכשאחנו לא בחדר העריכה או באתר צילום, נעשה כל מאמץ להגיב במהירות. פניות דחופות ייענו בהתאם.

 
 
דואר אלקטרוני: mail@tribeofheart.org Tribe of Heart, Ltd
PO Box 149
Ithaca, NY 14851
טלפון: 607.275.0806 Fax: 607.275.0702